Fayreen Noble

Go down

Fayreen Noble

Pisanie by Black on Sob Gru 08, 2018 12:02 pm

Imię i nazwisko: Fayreen "Fay" Noble
Wiek: około 23 lat
Pochodzenie: Unova, Black City
Wygląd: Dość wysoka i szczupła. Zwykle oczy są koloru złotego, ale czasami przybierają kolor czerwony. Lubi ubierać się po męsku. Na prawej ręce ma owinięty bandaż, który zakrywa ciemne pręgi po spotkaniu z toksyną Nihilego.
Charakter: Ma naprawdę paskudny charakter, jest wredna i sarkastyczna. Jest typem samotnika. Nie przepada za długimi rozmowami i na dodatek małomówna. Mało emocjonalna i generalnie jedyne emocje które okazuje to irytacja albo gniew.
Historia: Nie lubi mówić o swoim pochodzeniu, ale prawdopodobnie urodziła się w Black City. Jej rodzice byli naukowcami, którzy zginęli podczas próby "kontaktu" z UB 00. Przez jakiś czas była trenerem. Tuż po 16 urodzinach została zarażona pasożytniczym organizmem o nazwie UB Queen. Od tego czasu większość pokemonów nie toleruje jej obecności i ucieka, a te odważniejsze nawet ją atakują. Próbując odnaleźć sposób na pozbycie się pasożyta podejmuje pracę w laboratorium profesora Sycamore w Kalos.
UB 00 Queen: Pasożyt z Ultra Przestrzeni. Jego prawdziwy wygląd nie jest znany. Jako pasożytniczy twór przyjmuje postać komórek. W chwili gdy jest zagrożony potrafi przekształcić się w krystaliczna substancje, która jest podobna do tej z której zbudowane są Nihilego. Posiada szczątkową inteligencje, ale jej cele nie są znane. Nie zabija żywiciela od razu, ale próbuje przejąc nad nim kontrolę w chwilach największych emocji.
Pokemony: Jedynym pokemonem, który trzyma się blisko Fay jest jej Honedge - Narukami, którego najczęściej używa jako zwykłego miecza. Pokemon ten nie posiada pokeballa.

Black
Admin

Liczba postów : 1906
Join date : 19/03/2015

Zobacz profil autora http://rojo.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach